חזרה לתוצאות החיפוש

'מטרת ספר זה - "קולו של הכוזרי" - להציג בפני הקורא את המסר הרוחני הייחודי של רבי יהודה הלוי. "ספר הכוזרי" הקדום הוא ספר אמונה יסודי, והוא עוסק בכל השאלות האמוניות הבסיסיות השייכות ליהודי המאמין בכל הדורות. דא עקא, שמפאת סגנונו הלשוני הכבד, המתורגם מערבית, הלומדים בו נתקלים בקשיים בקריאתו ובהבנתו, ומשום כך מסריו העמוקים לא הצליחו להגיע אל כל שכבות הציבור. בחיבור זה השתדלתי לבאר את דבריו של ריה"ל, וכן לפשט את דבריו העמוקים באופן שיהיו נהירים לכל קורא, ולהפוך את הספר להיות "כוזרי לכל". יתן ה' ויתקבלו הדברים ויתפשטו בקרב ציבור הלומדים, החפצים לדעת את אמונת ה' הטהורה השקועה בספר זה'. -- מהמעטפת האחורית.

כותר קולו של הכוזרי : הכוזרי לכל / שאול דוד בוצ'קו
עורך בנימין הולצמן.
כותרים נוספים הכוזרי לכל
כוזרי לכל
מקום קשור Kokhav Ya'akov (West Bank)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הולצמן, בנימין (עורך)
מוציא לאור כוכב יעקב : הוצאת עץ חיים
שנה תשע"ה 2015 - תשע"ז 2017
הערת תוכן ותקציר ג. מאמר שלישי. תשע"ו 2016. 182 עמודים.
ד. מאמר רביעי. תשע"ז 2017. עמוד 1 לא ממוספר, 139 עמודים.
הערות בסוף המאמר הראשון בעמודים 142-125 נוסף טקסט בשם: רבי יהודה הלוי כפילוסוף / מאת הרב ד"ר יחזקאל אפשטיין.
מאמרים ב-ד נערכו על ידי אורי הולצמן.
תיאור 4 כרכים (מאמר ראשון-רביעי) : פורטרטים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038274090205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?