חזרה לתוצאות החיפוש

'ספר "אורות הקודש" של הראי"ה קוק הוא ספר מסעותיו הרוחניים של הצדיק אל הנשגב האלהי הבלתי נודע. במהלך הספר מסגיר הרב קוק את חוויותיו האישיות עד כדי כך שמתקבל הרושם כי הספר אינו אלא יומן אישי. ברם טבען של חוויות הוא שקשה עד מאד להעביר אותן אל הזולת. החוויה היא ייחודית ואינה ניתנת לשחזור בקלות. וזאת הסיבה שבגללה "אורות הקודש" נותר כספר החתום לרוב שוחרי תורתו של הראי"ה קוק זצ"ל. פירוש 'דיבור ומחשבה' בא לקרב את היצירה המופלאה הזו אל הלומד. שני הכרכים שלפנינו מכילים פירוש על השער הראשון 'חכמת הקודש'. פירוש דיבור ומחשבה מפענח את השפה המיוחדת לרב קוק ואת מושגיו תקציר כל פרק והסברו בשפה המותאמת למושגים של דורנו, והערות "חוויות הקודש" המפענחות את מקורותיו הפילוסופיים והקבליים של הרב קוק'. -- מהכריכה האחורית.

כותר ספר אורות הקודש / לראי"ה קוק הרב אברהם יצחק הכהן קוק
עם סיכום ופירוש דיבור ומחשבה ועם הארות בשם חוויית הקודש מאת הרבנים שלמה ואהרן טולידאנו בני ... מו"ר חביב.
כותרים נוספים חכמת הקדש
חכמת הקודש
דיבור ומחשבה
חוויית הקודש
הגיון הקודש
הגיון הקדש
ספר אורות הקדש
אורות הקדש
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כהן, דוד בן יוסף יוזפא, 1887-1972 (עורך)
מוציא לאור ירושלים : ספריית בית אל
שנה תשע"ד 2014 - תשע"ז 2016
הערת תוכן ותקציר [א1]. שער ראשון כרך א. חכמת הקודש : סדרים א-ד. 335 עמודים, 1 עמוד לא ממוספר.
[א2]. שער ראשון כרך ב. חכמת הקודש : סדרים ה-ז. 432 עמודים.
[א3]. שער שני: הגיון הקודש כרך א. סדרים א-ה. תשע"ז 2016. י, 420 עמודים.
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות ומפתח.
תיאור 3 כרכים (א1-א3) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038237430205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?