חזרה לתוצאות החיפוש

"היכן עובר הקו המבחין בין המחווה התיאטרלית של המנהיג, הדיבור המוחצן והבוטה ומטבעות הלשון השיווקיות לבין המדיניות הממשית? - ככל הנראה לא קיים יותר קו כזה ... ספרו של יצחק אורן בוחן ומנתח ארבעה אירועים דרמטיים ביחסים בין ישראל לארצות הברית בשלהי המאה הקודמת אשר בהם הוביל הספין הדיפלומטי את מסכת היחסים בין שתי המדינות: משבר הערבויות, נכונות ישראל להשתתף בוועידת מדריד, גירוש מנהיגי החמאס וקבלת הערבויות אשר הייתה מלווה בספוקולציה עיתונאית ביחס ל'דיג משותף עם הנשיא'. בהמשך לכך מאבחן ומתווה הספר את מאפייני הספין הדיפלומטי כשדה תיאורטי חדש ומרתק. את מקרי הבוחן מנתח המחבר גם מנקודת מבטו האישית, כמי שחווה את האירועים מתוך לשכת ראש הממשלה". -- מעטפת אחורית.

כותר לדוג עם הנשיא : עלייתו של הספין הדיפלומטי / יצחק אורן
עריכת לשון: נעה היינה.
כותרים נוספים On verso of title page: Go fishing with the president : the rise of the diplomatic spin / Itzhak Oren.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : הוצאת רסלינג
שנה 2014
הערת תוכן ותקציר מבוא -- 1. הדרך לתיאוריה: מהפכת המידע, תקשורת ודיפלומטיה -- 2. הספין במצבי משבר: 'אדם בודד ונחוש' -- 3. מצבי מעבר: 'מחול טקסי מתוזמן היטב' -- 4. מצבי מעבר: 'לטפל בראשו של הנחש' -- 5. הפגנת ידידות: 'חתונה רבת משתתפים' -- 6. עלייתו של הספין הדיפלומטי -- 7. מיקום תיאורטי ומבט לעתיד.
הערות מבוסס על עבודת דוקטור של המחבר שנכתבה במסגרת לימודיו באוניברסיטת בר-אילן, 2012.
כולל הפניות ביבליוגרפיות ( עמודים 189-194).
סדרה הסדרה למדעי החברה
תיאור 194 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037862260205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?