חזרה לתוצאות החיפוש

ספר זה מכיל את כל חומר הלימוד במתמטיקה לשאלון 035802 בהתאם לתכנית ההיבחנות החדשה. הספר מחולק לשני חלקים מרכזיים: פרקי לימוד ופרקי חזרה. בפרקי הלימוד מופיעים הסברים מפורטים ודוגמאות לכל נושא, כמות רבה ומגוונת של תרגילים המדורגים לאורך כל הספר מהקל אל הכבד. שאלות המאגר משולבות בספר בהתאם לדרגת הקושי שלהן ולנוחיות המשתמשים הן מסומנות ב- מ. פרקי החזרה מסודרים בשני חתכים: א. חזרה לפי נושאים. ב. 40 מבחנים הכוללים את בחינות הבגרות שניתנו עד היום בתכנית ההיבחנות החדשה. השילוב בין שתי צורות חזרה: לפי נושאים ולפי מבחנים מאפשר הכנה יסודית ומעמיקה לקראת בחינת הבגרות. - כריכה אחורית

כותר מתמטיקה : שאלונים 804 ו-806 (כיתה י') : 4 ו-5 יחידות לימוד : נספח לכרך ב' - פונקציות רציונליות ובעיות תנועה / יואל גבע, אריק דז'לדטי.
כותרים נוספים פונקציות רציונליות ובעיות תנועה
מקום קשור Rishon Letsiyon (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים דז'לדטי, אריק (מחבר)
מוציא לאור ראשון לציון : יואל גבע - הוצאת הספרים
שנה 2014 בערך
הערות שער מעטפת.
סדרה סדרת ספרי הכנה לבחינת הבגרות
תיאור [2] עמודים לא ממוספרים, עמודים 1248-1127 : איורים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037535190205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?