חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"הספר עוסק במוזיאולוגיה עכשווית שעניינה יצירת קשרים מחודשים בין אמנות, חברה וקהילה - מגמה עולמית הצוברת תאוצה וניזונה מתחושה של אי-נחת סביב הגדרת תפקידו של המוזיאון לאמנות עכשווית. ... במלאת עשור לפתיחתו המחודשת של מוזיאון פתח-תקוה לאמנות, ספר זה שופך אור על מגמה מוזיאולוגית עולמית ועל היותו של המוזיאון מעוז מקומי שלה, כפי שמסתמן במהלכי הניסוי והבדיקה הבלתי פוסקים שעיצבו את זהותו בשנים האחרונות. מכונסים בו מאמרים שנכתבו על-ידי שורה ארוכה של כותבים - אוצרים, חוקרים ותיאורטיקנים מתחומים שונים - שעם רובם שיתף המוזיאון פעולה, מעין קהילה של שותפים למחשבה ולדרך. הם מציגים מגוון של פרספקטיבות ודרכי פעולה אישיות (באוצרות, ביצירה או במחקר), והסך-כל המצטבר מציע מודל שימושי לפעולה בשדה החברה והתרבות". -- כריכה אחורית.

כותר מוזיאון: ערך שימוש / עורכת ראשית: דרורית גור-אריה
עורכי משנה: הילה כהן-שניידרמן, אבשלום סולימן
עריכת טקסט ותרגום מאנגלית: דפנה רז
תרגום מגרמנית: גד גולדברג
עיצוב והפקה: קובי לוי
צילום: אלעד שריג.
כותרים נוספים מוזאון : ערך שמוש
Added title: Museum : use value / chief editor, Drorit Gur Arie
text editing, Daphna Raz.
מקום קשור Petah Tikva (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גור אריה, דרורית (עורך)
מוציא לאור פתח תקוה : מוזיאון פתח תקוה לאמנות
תל אביב : רסלינג
שנה 2014
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 149 עמודים, 30 עמודי לוחות לא ממוספרים : איורים (רובם צבעוניים), פקסימיל, תרשימים
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657461112
מספר מערכת 990037327340205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?