חזרה לתוצאות החיפוש

'מטרת הקטלוג של שטיחי "משכית" באוסף של נדב רזניק שלהלן, להראות את השפעת סיפורי המקרא על דרך העיצוב האמנותי כפי שהם משתקפים באורח לשוני, לפי "ספר השרשים" לרד"ק ו"קונקורדנציה חדשה" לתנ"ך בעריכת אברהם אבן-שושן. ניתן לזהות "חוט שני" מבהק ברוב השטיחים, שדרכו מעצבים האמנים יחסי גומלין בין טבע ואדם, הן בדרך ריאליסטית והן בדרך מופשטת'. -- מהכריכה האחורית.

כותר שטיחי משכית במראת סיפורי המקרא : לפי סדר השרשים לרד"ק וקונקורדנציה חדשה לתנ"ך בעריכת אברהם אבן-שושן / אוסף: נדב רזניק
ערך והקדים פתח דבר: נדב רזניק
עיצוב: ליבנת קובנוביץ'.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קמחי, דוד בן יוסף, 1160-1235.
מוציא לאור ירושלים : נדב רזניק
מדפיס דפוס שלום עליכם.
שנה תשע"ד
הערות ברובו צילומי השטיחים וכן צילומים מהקונקורדנציה לתורה נביאים וכתובים ומספר השרשים.
ביבליוגרפיה: עמודים 233-232.
תיאור 233 עמודים : איורים צבעוניים, פקסימילים
31 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037318930205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?