חזרה לתוצאות החיפוש

"מי אתם מנהלי בתי הספר? מה אתם עושים במשך כל יום העבודה? האם אתם באמת חשובים למוסד שבראשו אתם עומדים? אילו יחסים יש לכם עם מי שסביבכם ומעליכם? ... למנהלים מעגל רחב של גורמים משיקים, חוץ בית-ספריים, למשל: משרד החינוך והרשות המקומית, ארגוני המורים, ההורים, המיקום ב'טבלאות הליגה', התקשורת ועוד. זו סביבה דינאמית אשר אינה מאפשרת אפילו רגע אחד דל. המחקר בספר מתבסס על ראיונות עם 50 מנהלות/ים מכל המגזרים, האזורים והגילאים (למעט המגזר החרדי והחינוך המיוחד). לראשונה נחשפים חייהם המורכבים והדחוסים של מנהלי בתי הספר אשר מתמודדים עם מגוון רחב של בעלי עניין חיצוניים אשר מחייבים אותם להיפרד במידה רבה מהנושאים הפדגוגיים אשר לשמם הביאו את עצמם לתפקיד החינוך. למנהלים יש כידוע אחריות רבה על כל מה שבמסגרת תפקידם, אבל האם יש להם גם סמכות מתאימה? האם שמור להם חופש בחירה לתכנן ולהחליט - יחד עם צוות המורים - מה תהיה דרכו של בית ספרם? מהם גבולות עולמם המקצועי והאם צריך להרחיבם? בשאלות אלה ואחרות עוסק הספר". -- מעטפת אחורית.

כותר על כתפיהם : עולמם הפוליטי של מנהלי בתי הספר בישראל בעשור השני של המאה ה-21 / אברהם פרנק
עריכת לשון: נורית קרשון.
כותרים נוספים On verso of title page: On their shoulders : the school principals' political world in Israel in the second decade of the 21th century / Avraham Frank.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : רסלינג
שנה 2014
הערות מבוסס על עבודת דוקטור של המחבר שנכתבה במסגרת לימודיו באוניברסיטת תל אביב, 2012.
ביבליוגרפיה: עמודים 193-201.
סדרה הסדרה לחקר החינוך
תיאור 201 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037248670205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?