חזרה לתוצאות החיפוש

"תחנת השידור הצבאית גלי צה"ל היא תופעה יחידה במינה בתולדות השידור במדינת ישראל ואולי אף בעולם כולו ... על נושא זה דובר ונכתב כבר לא מעט, וספר זה בא להשלים את התמונה, אך מנקודת מבט מיוחדת, של מי שעמד בראש התחנה במשך יותר מארבע שנים וחי את חייה עוד כשלוש שנים ... זהו סיפור כללי, על אחד מאמצעי התקשורת הבולטים בישראל, ועם זאת בעל נופך אישי ... משולבים בזיכרונות האישיים אירועים כלליים של ה'סבנטיז': המלחמות, אירועים פוליטיים מרכזיים, אירועי תרבות ועוד ... הוספתי גם תמונות ומסמכים המרחיבים את היריעה". --מן המבוא.

כותר רדיו חזק : הסוד והקסם של גל"י צה"ל : מבט אישי / מרדכי נאור
עריכה לשונית: תנחום אבגד.
כותרים נוספים On verso of title page: Galei Zahal : the Israel army radio station - a personal perspective / Mordecai Naor.
מקום קשור Ra'ananna (Israel)-place of publication
מוציא לאור רעננה : אבן חושן, ספרים לאוהבי ספרים
שנה תשע"ד 2014
הערת תוכן ותקציר 1. בדרך לגלי צה"ל -- 2. נחיתה רכה (פחות או יותר) -- 3. מלחמה (מלחמת יום הכיפורים) -- 4. המאבק על המינוי -- 5. השנה הראשונה -- 6. השנה השנייה -- 7. השנה השלישית -- 8. השנה הרביעית -- אפילוג -- נספחים: תאריכון גלי צה"ל -- הסוד והקסם של גלי צה"ל -- שאלות אישיות למפקדי גלי צה"ל -- אנשי גלי צה"ל.
תיאור 479 עמודים : פורטרטים, פקסימילים
21 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655370737
מספר מערכת 990036116020205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?