חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"בתחילת החוברת מופיעים ארבעה מאמרים מאת אישים מובילים בחינוך הדתי-לאומי המתווים, כל אחד לפי תפיסתו, את האתגרים החינוכיים העומדים בפני החמ"ד. עיקרה של החוברת הוא מערכי שיעור העוסקים במגוון סוגיות העומדות על סדר היום של החמ"ד בפרט ושל הציבור הדתי לאומי בכלל ... השיעורים מופיעים לפי שכבות גיל ... בחוברת גם מערך הפעלה לחדרי מורים". -- מתוך "פתח דבר".

כותר חמ"ד מנהיגים חינוך : בירור סוגיות במחשבת החמ"ד - מבחר שיעורים / עריכה: הרב דוד עצמון.
כותרים נוספים חמ"ד מנהיגים חנוך
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים עצמון, דוד (עורך)
ישראל. משרד החינוך והתרבות. מינהל החינוך הדתי
(גוף מנפיק)
מוציא לאור ירושלים : גף הפרסומים - משרד החינוך
שנה תשע"א
הערות בראש השער: משרד החינוך - מינהל החינוך הדתי.
כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 213 עמודים : איורים צבעוניים, מפה צבעונית, פורטרטים צבעוניים, תרשים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990035449030205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?