חזרה לתוצאות החיפוש

"העיתונות העברית המודרנית נולדה עם השבועונים הראשונים במחצית המאה התשע-עשרה באירופה ועשתה שם כברת דרך ארוכה עד שהורישה את מאפייניה ותכונותיה, את מורכבות בעיותיה, הישגיה, פחדיה, תסביכיה וחלומותיה למדיה הארצישראליים והישראליים. אבל זרעי התכונות האלה כבר היו נטועים בה בצורותיה המוקדמות, מאז החלה להתעצב 'התקשורת היהודית'. ארבעה-עשר פרקי הספר עוסקים בהיסטוריה של אמצעי התקשורת ובתולדות אנשי התקשורת, בד בבד עם ההיסטוריה כפי שהיא משתקפת בתקשורת (שלא אחת שותפה לעשיית ההיסטוריה). פרקים אלה נועדו להמחיש את האפשרויות הרבות הגלומות במחקר בתחום זה. ומעבר להיבט המחקרי ימצא קהל הקוראים הרחב בדפים אלה סיפור של הרפתקה מרתקת, שפושטת ולובשת צורה לאורך הדורות, אך נמשכת גם בימינו". -- כריכה אחורית.

כותר חדשות וקורות הימים : מחקרים בתולדות העיתונות והתקשורת העברית והיהודית / גדעון קוץ.
כותרים נוספים On verso of t.p.: News and history : studies in history of the Hebrew and Jewish press and communication / Gideon Kouts.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : הספריה הציונית
תל אביב : המכון לחקר העיתונות והתקשורת היהודית על שם אנדראה וצ'רלס ברונפמן - אוניברסיטת תל-אביב
שנה תשע"ג 2013
הערות נוספו הערות ביבליוגרפיות: ע' 200-210 ומפתחות.
סדרה קשרים - סדרה בין תחומית : מחקרים בעיתונות ותקשורת יהודית
תיאור 216 ע' : פקסימילים
21 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655360981
מספר מערכת 990035305310205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?