חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר עין יעקב : ... כולל כל האגדות מתלמוד בבלי וירושלמי ... עם פירוש רש"י ... גם איזה מאמרים מתוספות, מהרש"א, הרי"ף ועיון יעקב ... ונוסף על זה פירוש עברי דייטש ... / נעתק [ליידיש] ע"י ה"ר יוסף מאיר יעבץ ...
מקום קשור New York (N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים יעבץ, יוסף מאיר בן שמואל יצחק, 1832-1914
מוציא לאור ניו יארק : אברהם יצחק פריעדמאן
שנה תשנ"-?
הערת תוכן ותקציר א. ברכות, (מסדר זרעים) שבת (מסדר מועד). קו ד'.
ב. עירובין, פסחים, יומא, סוכה, ביצה, ראש השנה, תענית, מגילה, מועד קטן, חגיגה. שס ד'.
ג. יבמות, כתובות, נדרים, נזיר, גטין, סוטה, קדושין. רמה ד'. -- ד. בבא קמא, בבא מציעא, בבא בתרא. קנא ד'.
ה. סנהדרין, מכות, שבועות, עב"ז, הוריות. רעו ד'. -- ו. זבחים, מנחות, חולין, בכורות, ערכין, תמורה, כריתות, מעילה, תמיד, קנים וסדר טהרות. קל ד'.
הערות על הכריכה: עין יעקב ע"ט.
דפוס צילום של הוצאת אורה ניו יורק תש"ו.
תיאור 6 כרכים ב-4 (חלק א-ד)
24 ס"מ.
שפה עברית
יידיש
מספר מערכת 990035131830205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?