חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

הספר מקבץ מאמרים שנכתבו לכבודה של השופטת (בדימוס) אלישבע ברק-אוסוסקין. לספר שישה חלקים. החלק הראשון עוסק באופן ישיר בתפיסתה הייחודית של השופטת. החלק השני עוסק בבתי הדין לעבודה עצמם, ברמה המוסדית, וכולל שלושה פרקים. חלקו השלישי של הספר מתמקד במשפט העבודה האינדיווידואלי. חלקו הרביעי של הספר עוסק אף הוא ברובו במשפט העבודה האינדיווידואלי, אך מתייחד בבחינה החוקתית שח משפט העבודה. חלקו החמישי של הספר מתמקד במשפט העבודה הקיבוצי. החלק השישי והאחרון של הספר כולל כמה מאמרים שעוסקים בהיבטים מגוונים של עבודה ורווחה המדגימים את רוחב היריעה של התחום כמו גם את מרכיביו הייחודיים. -- המרכז האקדמי כרמל

כותר ספר אליקה ברק-אוסוסקין : לכבודה של השופטת אלישבע (אליקה) ברק-אוסוסקין, סגנית נשיא בית הדין הארצי לעבודה בשנים 2006-2000 / עורכים לפי סדר א-ב: הנשיא (בדימוס) סטפן אדלר, סגן הנשיא (בדימוס) יצחק אליאסוף, הנשיאה נילי ארד, פרופ' גיא דוידוב, השופטת סיגל דוידוב-מוטולה, השופט (בדימוס) פרופ' יצחק זמיר, עו"ד ארנה לין, פרופ' גיא מונדלק.
כותרים נוספים On verso of title page: Essays in honor of Elika Barak-Ussoskin.
מקום קשור Sarigim (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אדלר, סטפן, 1941- (עורך)
מוציא לאור שריגים-ליאון : נבו
שנה תשע"ב 2012
הערות בתחתית השער : המכון למחקרי חקיקה ולמשפט השוואתי ע"ש הרי ומיכאל סאקר - הפקולטה למשפטים - האוניברסיטה העברית בירושלים.
כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 831 ע' : פורטרט
25 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789654420952
מספר מערכת 990035028700205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?