חזרה לתוצאות החיפוש

כותר בני האהובים והיקרים הנצמדים במעמקי לבבי : בטרם אתחיל לדבר דברי מודיע אני אתכם כי לא לדרשה קאתינא ... ואלה הדברים הביאו אותי לגשת הלום לעשות הצוואה הנוכחת ... ויען כי תש כחי וידי כהה צויתי את נכדי ר' מרדכי בן בתי פערל וחתני שמואל זאב לכתוב את כל הנ"ל ככתבו וכלשונו ואחר שקריתי שניתי בו / בעה"ח [באתי על החתום] היום י"ז בתמוז שנת תר"ץ לפ"ק ניגערשט, הק' שמואל בן פיגא גרינפעלד.
כותרים נוספים צוואה
מקום קשור Satu Mare (Satu Mare, Romania)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קליינמן, שמואל זאב בן אלעזר
מוציא לאור סטמר : מוציא לאור לא ידוע
שנה תר"ץ
הערות כותר התחל.
עברית ותרגום ליידיש מתחת.
תיאור יט עמודים
16 ס"מ.
שפה עברית
יידיש
מספר מערכת 990034851350205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?