חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שפת אמת : פירוש לספה"ק עץ חיים / מאת ... המקובל ... כמוהר"ר אליהו משען זגיר ... ספר עלי נהר : ביאור לשונות הרש"ש בנהר שלום ובסידור / להרה"ג ... נסים ישעיה הררי רפול.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הררי, נסים בן ישעיה.
מוציא לאור ירושלם : ברכת יצחק
שנה תשע"ב
הערות דפוס צילום של הוצאת ירושלם, תרס"ד, כולל השער המקורי.
דפים ד-ט מספירת הדפים השניה: אלו ההגהות, להרב ... נסים הררי ... על ספר עץ חיים למהרח"ו [=הרב חיים ויטאל].
[1], כח הדפים, ו העמודים: ספר עלי נהר : ... לבאר דברי הרש"ש ... בספרו ... נה"ש [=נהר שלום] ובסדורו ... / נמצא בכתיבת יד הרב ... נסים הררי
ובתוכו הגהות להר' המקובל ... שאול דוויך הכהן. עם שער מיוחד, ובו: ירושלם, שנת ז'מ'י'ר'ו'ת' היו לי חוקיך [תרס"ג], דפוס צילום הוצאה זו.
תיאור [3], ס, ט, [1]
[1], כח ד', ו ע' : איור, פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 686.18
מספר מערכת 990034767150205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?