חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר אמת ליעקב : (שלמי צבור ח"ב) : סובב הולך על הלכות קריאת התורה וכשרותה ופרטי מנהגי צרכי צבור / הכינו וגם חקרו ... כמוהר"ר ישראל יעקב אלגאזי ... נדפס לראשונה בקושטא תקכ"ד ושנית בליוורנו תקל"ד ...
ועתה הנה הבאתיו פעם רביעית בדפוס ... ובסדר חדש ומוגה מעצם כתי"ק רבינו המחבר. וצירפנו לו בסופו שני קונטרסים לרבינו: חוג הארץ : הלכות פורים דמוקפין כשחל להיות ביום שב"ק [שבת קודש] והלכות פסח. וחזון למועד : הלכות לבני חוץ לארץ הבאים לאר"י שאינם יודעים להזהר בהם ... שמעון שווארץ.
כותרים נוספים ספר חוג הארץ
ספר חזון למועד
ואלה תולדות יעקב
שלמי צבור
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שווארץ, שמעון בן יוסף
מוציא לאור ירושלים : מכון בית אהרן וישראל סטולין קרלין
שנה תשע"ב
הערות ע' יא-כו כוללים: ואלה תולדות יעקב : תולדות המחבר.
ע' [רמט]-רפג כוללים: ספר חוג הארץ. עם שער מיוחד.
ע' [רפה]-שו כוללים: ספר חזון למועד. עם שער מיוחד.
לד הד' כוללים: מפתחות.
תיאור [4], כו, [2], שו, לד ע' : פקסימילים
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990034193480205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?