חזרה לתוצאות החיפוש

כותר תורת המלך / ... יצחק שפירא, יוסף אליצור.
מהדורה הדפסה ב עם תיקונים.
מקום קשור Yits'har (West Bank)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אליצור, יוסף ירמיהו
מוציא לאור יצהר : המכון התורני שעל-יד ישיבת עוד יוסף חי
שנה תש"ע-תשע"ז
הערת תוכן ותקציר א. דיני נפשות בין ישראל לעמים: איסור הריגת גוי, הריגת גוי שעובר על שבע מצוות, מסירות נפש על רציחה - בין בני נח, נפש יהודי מול נפש גוי, הריגת גויים במלחמה, פגיעה מכוונת בחפים מפשע. תש"ע. רל ע'.
ב. ציבור ומלכות. תשע"ז. תכז ע'.
הערות בתחתית השער: בירורי הלכה בענייני מלכות ומלחמות שנתבררו במכון התורני שעל יד ישיבת עוד יוסף חי.
תיאור 2 כר' (חלק א-ב) : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990027169800205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?