חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר ה' שמעתי שמעך : מאמרים בעבודת ה' על דרך האמת / מאת ... רבי ברוך שלום הלוי אשלג ששמע מפי ... בעל הסולם
בתוספת הערות וביאורים מאתי אברהם מרדכי גוטליב ...
כותרים נוספים ספר השם שמעתי שמעך
שם שמעתי שמעך
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אשלג, יהודה ליב, 1885-1954
מוציא לאור בני-ברק : עמותת אור ברוך שלום
שנה תשס"ז-תשס"ט
הערת תוכן ותקציר כרך א. מאמרים. תשס"ז. [14], יג, [1], שצז ע'.
כרך ב. אמרות, מועדים. תשס"ז. [4], ז, [1], תרמב ע'. ע'[תרלט]-תרמב: זכרון להולכים: קוים לדמותו של ... ר' יוסף גימפל ... רבי שמואל עוקשי ... רבי יצחק מילר ... רבי יהודה מאיר ליזרוביץ'.
כרך ג. מאמרים ... שנכתבו ע"י תלמידים ... : פני משה / מרבי משה מרדכי שולץ. -- צבי לצדיק / מרבי יהודה הרש ברנדוויין. -- ברכת משה / מרבי משה ברוך למברגר. -- חוות יאיר / מרבי משה יאיר וינשטוק. תשס"ט. [12], יח, [1], תעח ע'.
כרך ד. מאמרים ... שנכתבו ע"י תלמידים ... : יד בנימין / מרבי בנימין סינקובסקי. -- וישאל דוד בה' / מרבי דוד מינצברג. -- וילקט יוסף / מרבי יוסף וינשטוק. תשס"ט. [12], יא, [1], תצג ע'.
תיאור 4 כר' (כרך א-ד) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 1511.91
מספר מערכת 990026675020205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?