חזרה לתוצאות החיפוש

כותר קובץ תורה מהיכל : ובו חידושי תורה שנאמרו ע"י בני הקיבוץ לפי בני הישיה"ק במוצש"ק ונוספו עליהם חידו"ת שנאמרו בבי מדרשא ... / [עורך ראשי - אליעזר שופט
עורכי משנה - מאיר הלוי שיפמן, יחיאל ב. בובר].
כותרים נוספים קבץ תורה מהיכל
תורה מהיכל
מחברים/ יוצרים נוספים שופט, אליעזר, 1987-
מוציא לאור ירושלים : ישיבת קול תורה
שנה תשס"ט
הערת תוכן ותקציר [1]. [11], רעז ע'.
[2]. בבא קמא, אלול - חורף תש"ע. [14], רצ, [1] ע'
הערות בשער: ישיבת קול תורה.
תיאור [11], רעז ע' : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990026625560205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?