חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"המחלוקות הלוהטות שידעה הארץ בתשעים השנים שחלפו מראשית ימי הבית הלאומי ועד ימינו אלה עיצבו במידה רבה את פניה ואורחותיה, את סדר יומה ואת אופקיה. שישים מהחשובות שבהן מוצגות כאן, כפי שעמדו לעיני קוראי העייתונים העבריים בעת התרגשותן. הן מוצגות צד מול צד - ימין מול שמאל, דתיים מול חילונים - בגזירי עיתונים המובאים כנתינתם ובלוויית תצלומים. ספר חדשני זה, ראשון מסוגו בספרי ההיסטוריה, מופיע בהפקת אוסף מיתר ובחסות החברה ההיסטורית הישראלית." -- מעטפת אחורית

כותר במחלוקת : 60 עימותים שהסעירו את העיתונים / עורך - אבי כצמן
איורים - דנה נחמד.
כותרים נוספים במחלקת
Added t.p.: Controversies : 60 momentous debates in the Hebrew press from 1918 to 2008 / editor, Avi Katzman
illustrations, Dana Nechmad.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כצמן, אבי
מוציא לאור תל אביב : עם עובד
שנה תשס"ח 2008
הערות בשער גם: אוסף מיתר, החברה ההיסטורית הישראלית - ירושלים.
כולל מפתח.
נוספו שער ומבואות באנגלית.
תיאור 414, [2] ע' : איורים (חלקם צבעוניים), פורטרטים (חלקם צבעוניים), פקסימילים
33 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990026089770205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?