חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר צבא רב : חידושים והגהות על ששה סדרי משנה ועל ארבעה חלקי הטור והשו"ע / מאת ... רבי צבי הירש ברלין ... בן ... רבי אריה ליב ...
יוצא לאור מכתי"ק, בתוספת ציונים, מקורות ומבוא.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מיכלסון, צבי יחזקאל, 1863-1942
מוציא לאור ירושלים : מכון ירושלים
שנה תשס"ב
הערות "הרב פסח יעקב יברוב שסידר וערך את החידושים וההגהות על המשניות והרב ניסן יהודה לייב שוב שסידר וערך את החידושים וההגהות על ... הטור והשו"ע".
ע' 10-16 כוללים: ... לתולדות ... רבי צבי הירש ברלין / מאת ר' אברהם הלוי שישא.
ע' 35-56 כוללים: פתחא זעירא / [צבי יחזקאל מיכלסון].
תיאור 56, קנט עמודים : פקסימילים
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990023440180205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?