חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר דבר אמת : תכליתו להזכיר ... דברים שנכשלים בהם ... ואלו הם: לשון לאומים ודרשת בלע"ז, חכמה חצניות [!], שנוי השם, התדמות לנכרים, התבדלות מפושעים ועוד ... / לקטתיו והוצאתיו לאור קלונמס קלמן גאלדבערגער ...
יוצא לאור ע"י נכדו יוסף שמואל דוד גאלדבערגער.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גולדברגר, יוסף שמואל דוד בו אהרן עקיבא
מוציא לאור תל אביב : מוציא לאור לא ידוע
שנה הסכ' תשנ"ז
הערות בשער: פרט של ת"ש. דפוס צלום של הוצאת טירנויא משנה זו.
על המעטפת: "מזכרת בר מצוה של נכדינו אהרן עקיבא ... וברוך גאלדבערגער".
תיאור [9], עח, [4] עמודים : פקסימילים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990021923300205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?