חזרה לתוצאות החיפוש

ספר זה מעלה לדיון נושאים מעוררי מחלוקת בציבור הישראלי בתחומי חינוך וחברה, כאשר בסיומו של כל נושא מובאים אירועים ושאלות לדיון במסגרת קבוצתית.הנושאים בספר הם המתת חסד, שימוש בעונש גופני ע"י הורים כאמצעי חינוכי, פרס ישראל, גיוס תלמידי ישיבות, עונש מוות למחבלים, עונש מוות לגברים שרצחו את בנות זוגן, יחס ליורדים, מתן רשיון לנשק אישי, משאל עם לאישור הסכמי שלום עם סוריה והפלשתינאים, מיסוד הזנות בישראל.

כותר דילמות לדיון קבוצתי : הצגת בעיות בנושאים חינוכיים, חברתיים ולאומיים / מרדכי קרניאל.
כותרים נוספים On verso title page: Dilemmas for Group Debate : Presentation of problems about educational, social and national issues
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : פסגות
שנה תש"ס 2000
הערות כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 114 ע'
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN965090106X
מספר מערכת 990020568510205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?