חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ספר מנהגים : דבי מהר"ם ברוך מרוטנבורג : קובץ כולל תשובות ופסקי דינים, מנהגות וסדר תפלות לכל השנה / יוצא לאור ... מכתב יד יחיד במינו עם מבוא והערות והגהות על ידי ישראל שנהב אלפנביין ... (נדפס מחדש) ...
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מאיר בן ברוך, מרוטנבורג, 1215-1293
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשכ"ח)
הערות נוסף שער באנגלית.
בכריכה: ספר מנהגים מהר"ם מרוטנבורג, ה.
בשער: נו יורק, "בית המדרש הרבנים[!] באמריקא", תרצ"ח. דפוס צלום של הוצאה זו.
סדרה מספרי המנהגות הקדמונים
תיאור [12], XXXXVIII, 95 עמודים.
שפה עברית
מספר מערכת 990020037560205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?