חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה המכיל את קורות היהודים בחצי האי ערב ודרום ארץ ישראל עד הופעת האיסלם ועד גירושם מרוב גלילות ערב השואב ממקורות ראשונים ערביים לאור חקירותיהם של מזרחנים וחכמים יהודים ומוסלמים, זורע אור לא רק על חייהם של היהודים בין הערביים בשטחי הכלכלה, הדת, החברה והמדיניות, יהודים אשר הגנו בגבורה עילאית על דתם ועמם, אלא הרבה מומנטים ראשוניים בתולדות האיסלאם מוארים כאן באורם היאות להם. ; הספר הזה זורע אור חדש על מדינת היהודים ומלכות בית חמיר המתייהדים על אדמת תימן ועל האבטונומיה היהודית באי יוטבה הסמוך למפרץ אילת על סמך כתובות חמיריות חדשות ותעודות יוניות חדשות. ; המתעמק כיום לאחר קום מדינת ישראל בסבך הבעיות המדיניות, החברתיות והדתיות בין ישראל והארצות הערביות ימצא ענין רב בספר אינטלקטואלי זה." -- מהמעטפת האחורית.

כותר היהודים בערב : קורות היהודים בחצי האי ערב ודרום ארץ ישראל עד הופעת האסלאם ועד גירושם מרוב גלילות ערב : בלווית תמונות, כתובות ומפות / מאת ישראל בן זאב.
מהדורה מהדורה ב' ומורחבת.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלם : אחיאסף
שנה 1957
הערות בעותק 8 הערות פרופ' יעקב ורמן בכתב ידו.
תיאור 254, [1] ע' : איורים, מפות, פקסימיל
8.
שפה עברית
מספר מערכת 990018465050205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?