;
חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר דרכי משה : דרכים ונתיבות מקוריים ... בכמה מקצעות התורה . עם מאמר ... בשם דרכה של תורה / מאת ... מוה"ר משה אביגדור עמיאל...
[ערך ... חיים מרקוביץ].
כותרים נוספים דרכה של תורה
דרך הקדש
דרכי הקנינים
מהדורה הוצאה חדשה.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מרקוביץ, חיים
מוציא לאור ירושלים : עמיאל
שנה תשנ"ט 1998-תש"ס 2000
הערת תוכן ותקציר התוכן:
ספר א. דרך הקודש: חקר הלכה בעניני קדשים, הפלאה וענינים אחרים המסתעפים מזה. חלק א.יכלכל שב שמעתתא ... עם מאמר ... דרכה של תורה.
ספר א, חלק ב. יכלכל שב שמעתתא ... עם המדריך - מורה דרך להכללים, המושגים, הגדרים, ההנחות והחקירות שנתחדשו ב"דרך הקדש" בשני חלקיו עפ"י סדר א"ב.
ספר ב. דרכי הקנינים: חקר הלכה בעניני ממונות, אישות ועבדות וענינים אחרים המסתעפים מזה. חלק א. יכלכל חמש שמעתתא ... עם מאמר ... דרכה של תורה.
ספר ב, חלק ב. יכלכל תלת שמעתתא .
תיאור 4 כר' (ספר א, חלק א-ב, ספר ב, חלק א-ב)
28 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018222340205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?

;