חזרה לתוצאות החיפוש

בכרך זה קובץ מבחר מאמרים שכתב יהושפט הרכבי בשנים האחרונות על בעיות עימותנו עם ארצות-ערב. המאמרים מכסים מיגוון נושאים, כגון: בעית הפלסטינים בסכסוך, מדיניות ישראל, ניתוח הגורמים להתמדת הסכסוך, חוות דעת לנסיבות ההפתעה במלחמת יום הכיפורים ולקחים לגבי המצב הנוכחי בסכסוך. הכרת הסכסוך על סבכיו היא תנאי הכרחי לעיצוב מדיניות ישראל בסכסוך, ולימוד של בעיות הסכסוך נעשה לצורך של כל אזרח במדינה.

כותר ערבים, פלסטינים וישראל : אסופת מאמרים / יהושפט הרכבי.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : מוסד ון ליר
שנה c1975)
הערות ע' [189]-191 כוללים: חיבורי יהושפט הרכבי.
סדרה פרסומי מוסד ון ליר בירושלים
תיאור [3], 191 ע'
20 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990017994990205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?