חזרה לתוצאות החיפוש

"גיבורו של הספר, דז-אסנט, הוא בן אצילים עשיר וספוג בתרבות, המייצג באופן קיצוני את מצוקת בני הדור האחרון למאה התשע-עשרה, דור מפנה המאה, הכמה עד ייאוש אל החדש. דז-אסנט, שאינו מסוגל לקרוא אלא את המחברים הלטינים מימי שקיעת האימפריה הרומית, או את המחברים המודרנים של זמנו - בודלר, ורלן ומלרמה - מתעב את המציאות הוולגרית המקיפה אותו, ומאמן את חושיו לטעום תחושות נדירות, ניחוחות שלא מן העולם הזה, קולות ומראות אידאליים, הנושאים אותו אל עולם אקסצנטרי, הרחק מזמנו וממקומו. אלא שגופו אינו עומד במעמסת הדרישות הבלתי אפשריות שנכפו עליו, ומאלץ אותו לבסוף לחזור אל קרקע המציאות". -- מעטפת אחורית..

כותר להפך / ז'וריס-קרל הויסמנס
[תרגום מצרפתית - בני ציפר
אחרית דבר - יורם ברונובסקי
עריכה לשונית ומסה - רחל לקט].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ציפר, בני, 1953-
מוציא לאור ירושלים : כרמל
שנה תשנ"ח 1998
הערות בשער גם: המועצה הציבורית לתרבות ואמנות - המפעל לתרגום ספרי מופת.
תיאור 207 ע'
21 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9654071789
מספר מערכת 990017848820205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?