חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר תולדות יהודי דאגיסטאן המדאים : הנמצאים בהררי קאווקאז עד הנה : [מהותם ואיכותם ומצבם ... מימי גלותם גלות עשרת השבטים ... ומצב ענייהם וחכמיהם הנמצאים פה ... ירושלם] / על ידי המאספים והמעתיקים הרב ... יעקב במ"ו יצחק מדרבנד וע"י גיסו שרבת בר"ן [ב"ר נסים אניסימיו].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אניסימוב, שרבת בן נסים
מוציא לאור ירושלם : דפוס י"ד פרומקין
שנה תרנ"ד
הערות שני שערים.
בצלום.
תיאור 16 ע'
19 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990017495960205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?