חזרה לתוצאות החיפוש

כותר משנה תורה להרמב"ם - מדע ואהבה : הספר המוגה : מהדורה פקסימילית של כתב יד אוקספורד הונטינגטון 80 ונספחים / הותקן לדפוס בצירוף מבוא והערות בידי שלמה זלמן הבלין.
כותרים נוספים The authorized version of the Code of Maimonides (Mishneh Torah), the Book of knowledge and the Book of love
משנה תורה. רנ"א
משנה תורה (כתבי יד). תשנ"ז
משנה תורה (חלקים בודדים). תשנ"ז
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים Havlin, Shlomo Zalman ben Shalom, 1939-
מוציא לאור ירושלים : מכון אופק - ספריית פרידברג
שנה תשנ"ז 1997
הערות ע' תט-תסד כוללים: משנה תורה דפוס משה בן שאלתיאל : דפוס ספרד לפני רנ"ב 1492 או פורטוגל רנ"ז. צלומים מעותק הספריה הבריטית, השלמת הדפים החסרים במהדורת הצלום שלשנת תשל"ה.
נוספו שער והקדמה באנגלית.
שער נוסף: THE AUTORIZED VERSION THE CODE OF MAIMONIDES.
עותק 1 כרוך בכריכת עור מהודרת.
תיאור 79 ע', תסד עמודי לוחות, XV ע' : פקסימילים
36 ס"מ.
שפה עברית
אנגלית
מספר מערכת 990017438350205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?