חזרה לתוצאות החיפוש

"עניינה של לוצי גילגל לרשות אביו. נתברר שאינה כותבת ספר לבני משפחה, להעיד על חייה; אלא רוצה היא לראותו מודפס בעוד היא בחיים. וביקשה להיפנות לכתיבה. וכן תבעה התערבות אצל בית-ההוצאה, שיקדימו הוצאת ספרה לאור. פראנץ קיבל על עצמו. אך לא הסתיר במבט את דאגתו. התיירא מאהדתה לאמת במערומיה. מילדותה היתה כזו, משתוקקת להפשיל פרגוד, לפתור חידה. מראית עין אינה משטעה אותה. יש חזית ויש פנים. והיא תקרע־ מסיכה" (עמ' 70). גיבורי הרומן החדש של נתן שחם "גוף ראשון רבים", בני משפחה אחת מיוצאי יהדות גרמניה) איש איש ועברו ומזגו ומצוקות-נפשו. בהתנגשויותיהם זה עם זה ועם סביבתם ובתבונת-השלמותיהם. עלילה נסערת - על רקע חיי קיבוץ ותיק - מעוצבת משלוש נקודות-ראות, על ייחוד הקליטה של בל אחת ואחת: סיפור בגוף שלישי, בגוף שני ובגוף ראשון.

כותר גוף ראשון רבים : רומאן.
כותרים נוספים On verso of title page: Number is One
מקום קשור Merhavya (Israel: Kibbutz)-place of publication
מוציא לאור מרחביה : ספרית פועלים
שנה (תשכ"ט 1968)
תיאור 319 ע'
18 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990013541740205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?