חזרה לתוצאות החיפוש

"נערך דיון ביצירות בולטות בספרות הישראלית של העשור האחרון, בעיקר בתחום הסיפורת. בספר ניתוח של המודרניזם הלובש צורה חדשה בסיפורת הישראלית בשנות השמונים: שרשיו התרבותיים, האמירות האקואליות הצפונות בו, ובעיקר - הניגוד העמוק בין הפאנטסיה המודרנית לסוגיה לבין הפוסט-מודרניזם שמתחיל להשתלח בספרות הישראלית בעשור זה. אגב כך, מועלות גם כמה מבעיותיה של השירה הישראלית המושפעת גם היום מתופעות פוסט מודרניות דומות, ומתנתקת בהדרגה בעשורים האחרונים מייצג סמלי פיגורטאטיבי של המציאות"--מן הכריכה האחורית.

כותר שמונים : ספרות ישראלית בעשור האחרון / אורציון ברתנא.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מוציא לאור תל-אביב : אגודת הסופרים העברים בישראל
שנה 1993
הערות Copy 3(S): with the author's handwritten dedication to President Ezer Weizman.
תיאור 252 ע'
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012752540205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?