חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר תולדת הטבע : ... על החי ועל הצומח ועל הדומם ... : חבר ... האראלד אטמר לענץ / ונעתק לשפת עבר ... מאת שלום יעקב בן חיים משה אברמויץ [=מנדלי מוכר ספרים] ...
כותרים נוספים Added t.p. on vol. 3: Toldot hateba : gemeinnützige naturegeschichte nach den neuesten naturforschern bearbeitet ... / von S. J. Abramowitsch.
ספר תולדות הטבע
תולדות הטבע
מקום קשור Leipzig (Germany)-place of publication
Z︠H︡ytomyr (Ukraine)-place of publication
Vilnius (Lithuania)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לנץ, הרולד אטמר
מוציא לאור ליפסיא ועוד : מוציא לאור לא ידוע
שנה תרכ"ב-תרל"ג
הערת תוכן ותקציר (חברת א). על החי ועל הצומח ועל הדומם. ליפסיא, דפוס כ.וו. פאללראטה, כ'ח' מ'ע'ש'י'ו' ה'ג'י'ד' ל'ע'מ'ו' [תרכ"ב]. ,XXIV 528, [3] ע', דפי לוחות.
(חברת ב). העוף. זיטאמיר, דפוס א.ש. שאדאוו, תרכ"ז 1866. [18], XII [2], 456 ע', דפי לוחות.
חברת ג. הזוחלים. ווילנא, האלמנה והאחים ראם, תרל"ג 1872. XXXII, ‏303, [1] ע'.
הערות לכל חלק נוסף שער מיוחד.
עותק 3 מחלק ג אינו שלם.
נוספו שערים בגרמנית, ברוסית רק בח"ג.
פניה אל הקורא בגרמנית.
תיאור 3 כר' (חברת א-ג) : איורים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012742240205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?