חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שמירת הנפש : בו מבואר כל דבר סכנה ומכשול אשר הזהירו חז"ל לשמור את נפשו וגופו מהם, ... מלוקט מהרבה ספרים ראשונים ואחרונים... / חברו ... מו"ה ישראל מתתיהו אויערבאך מצעשינוב ...
עם הגהות והוספות בשם שמירה מעליא מהרב ... שבתי ליפשיץ ...
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ליפשיץ, שבתי בן יעקב יצחק.
מוציא לאור ברוקלין, נ.י : ש"י פרייזלער
שנה תשנ"ב 1992
הערות יצא עם: ארבעה ספרים נפתחים. -- ניו-יורק : ש"י פרייזלער, תשנ"ב.
תיאור קנז, [3] עמודים
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012628190205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?