חזרה לתוצאות החיפוש

כותר בירורי הלכות : בירור לאיסור יחוד בשם זכרון עקידת יצחק : הערות על ספר להלכות יחוד, העתק מספר קדושים תהיו, שו"ת בענינים שונים ... בדבר אימוץ ילדים, הערות על ספר שמירת שבת כהילכתה, סיפורים ועובדות מכ"ק דודי ... רבינו יצחק ...מוילעפאלי, טל מלאכות האסורות בשבת / אלעזר בריזל.
כותרים נוספים זכרון עקדת יצחק
ברורי הלכות
מהדורה [מהד' חדשה].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : א' בריזל
שנה תשנ"ב
הערות דפוס צילום של פרסומים שונים של המחבר.
תיאור רצט, [5] עמודים : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012511500205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?