חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ספר שמחת חיים : מזכרת שמחות מהאי ... שמחת כ"ק ... גאבד"ק צאנז ...
כותרים נוספים שמחת חיים
מהדורה [א-ב].
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מוציא לאור בני ברק : פ' גולדשטיין
שנה תשנ"א-תשנ"ג
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א]. לרגל נשואי נכדו ... הרב יחזקאל שרגא ברוך ... הלברשטאם ... עב"ג הכלה ... מינדל צירל ... היילפרין ... בקריתנו ... נתניה ... ביום יז סיון ש'מחה ת'מידית נ'שמח א'מן. קמט, [2] ע'.
[ב]. לרגל נשואי נכדו ... הרב יוסף משה דב ... הלברשטאם ... עב"ג הכלה ... שרה לאה ... לעמברגר ... בקריתנו ... נתניה ... ביום ראש חודש כסלו תשנ"ג. קיט, [1] ע'.
תיאור 2 כרכים : איורים, פורטרטים, פקסימילים
28 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 4742.3
מספר מערכת 990012216830205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?