חזרה לתוצאות החיפוש

כותר באר משה : עיונים ומחקרים הסובבים על דברי תורה ומוסר, הגות ומחשבה ובתוספת ... הלכות מסודרות לשאלות אקטואליות ולעניני דיומא לפי מנהגי העדות / כל זה חברתי הרב משה ביתן, חבר לשכת הרבנות חולון.
מהדורה מהדורה שניה.
מקום קשור Ḥolon (Israel)-place of publication
מוציא לאור חולון : הוצאת שם
שנה תש"ן-תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר חלק א. בראשית. תש"ן. 14 עמודים, 10 עמודים לא ממוספרים, קפט עמודים.
חלק ג. ויקרא. תשנ"ב. 26 עמודים לא ממוספרים, קע עמודים. נספחות: בדבר הפעלת המחשב בשבת, בדבר גידולים לנוי וללימודים בשביעית. יד עמודים, מפתח הנושאים. 12 עמודים.
תיאור 2 כרכים (חלק א, חלק ג) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012110140205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?