חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר פרי חיים : שאלות ותשובות על ארבעה חלקי השו"ע אשר השיב להלכה לשואלי דבר ... וגם חלק שני חידושי תורה / מו"ה חיים יהודה ליב עפשטיין ...
ובסופו חידושים על מגילת וחידושים מבנו ...
כותרים נוספים ברכת חיים
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין נ.י : ש' גאלדענבערג
שנה תשנ"ב
הערות בשער: ווארשא תרע"ג. דפוס צילום של הוצאה זו.
לחלק ב שער מיוחד ובו: ספר ברכת חיים חידושי תורה.
יצא עמו: ספר שאלת שלמה מאת שלמה אהרן ורטהימר, עם שער מיוחד, בצילום.
תיאור [4], מט, [2] דפים
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012031330205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?