חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ספר אוצר הפוסקים על שלחן ערוך אבן העזר : כנוס תמצית ספרי הפוסקים ושו"ת להלכה ולמעשה עפ"י סדר השלחן ערוך / לוקט סודר ונערך ע"י חבר רבנים ... על יד ועד העזרה התאחדות הרבנים פליטי רוסיא ושאר ארצות.
מהדורה מהד' ו עם תיקונים והוספות.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קרו, יוסף בן אפרים, 1488-1575.
מוציא לאור ירושלים : אוצר הפוסקים
שנה תש"ן
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך א. הלכות פריה ורביה (סימנים א-ח).
הערות עם הפנים השו"ע והר"מ בצירוף: א. באר הגולה. ב. באור הגר"א. ג. באר היטב ד. פתחי תשובה.
תיאור 1 כר' (כרך א)
34 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012017990205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?