חזרה לתוצאות החיפוש

כותר סנהדרי גדולה למסכת סנהדרין : אוסף פירושים וחידושים של רבותינו הראשונים שהיו גנוזים בכתבי-יד עתיקים ודפוסים ראשונים / יוצאים לאור עם מבואות, הערות והארות בעריכת חברי מכון הרי פישל.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים יצחק בן אשר, הלוי
מוציא לאור ירושלים : מכון הרי פישל לדרישת התלמוד ומשפט התורה
שנה תשכ"ח 1968-תשע"ט 2018
הערת תוכן ותקציר א. ליקוטי תוספות הריב"א. - חידושי רבינו דוד בונפיל. - איגרות הרמ"ה בעניני סנהדרין. הוגה, סודר ונערך עם מקורות וביאורים על ידי יעקב הלוי ליפשיץ. [9], 76, רד, [3] ע'.
ב. פירוש רבינו יהונתן הכהן מלוניל. - פירוש רבינו יהודה הכהן אלמדארי. הוגה, סודר ונערך עם מקורות וביאורים על ידי יהודה הלוי קופרברג. [14], שיח ע'.
ג. תוספות הרא"ש. עם מקורות וביאורים מאת הרב בנימין ליפקין. הושלם, הוגה ונערך לדפוס על ידי הרב יעקב הלוי ליפשיץ. 32, [1], טז-רלז ע'.
ד. בית הבחירה לרבינו מנחם ב"ר שלמה לבית מאיר המכונה "המאירי". מהדורה חדשה מושלמת ומוגהת מתוך כת"י ואתיקן, סודרה ונערכה עם מקורות וביאורים על ידי יצחק רלב"ג. 18, [2], רסט ע', פקס'.
ה. פירוש תלמיד הרמב"ן. הוגה, סודר ונערך עם מבוא, מקורות וביאורים על ידי גרונם הכהן לזבניק. -- קונטרס הראייות
פירוש רבינו ישעיה אחרון ב"ר אליה (ריא"ז), סודר ונערך עם מבוא, הגהות וביאורים על ידי יעקב הלוי ליפשיץ. -- לקט חידושי ר' ישעיה לר' ישעיה ב"ר מלי דטראני, ספר מאה שערים לר' יצחק ב"ר אבא מארי ממרשילא <בעל העיטור> על הלכות רב אלפס, קטע מ"תוס' כתב-יד", בכורות שנדפס מספר מזבח כפרה, סודר ונערך עם מבוא, הגהות וביאורים על ידי יעקב הלוי ליפשיץ. [8], 53, צט, 14, [1], קעה ע'.
ו. לקוטי תוספות שאנץ. עם מבוא, מקורות וביאורים מאת הרב יעקב הלוי ליפשיץ. [10], 44, [1], רפח ע', מפתח. תשל"ד.
ז. חידושי הר"ן. עם מבוא, ציונים והגהות, הערות וביאורים, מאת הרב יחיאל זק"ש. תשל"ח. 12, שמג ע'.
ח. פירושי רש"י וריב"ן, תוספות יעב"ץ, הלכות דינים לריב"ם, תוספות כתב-יד פריז, תוספות רבינו משה, תוספות פרק זה בורר, כתוב שם השלם להראב"ד. תשנ"ב. 29, [10], רצו ע'.
ט. פירוש רבינו חננאל ... בר חושיאל ... עם ציוני מקורות, הערות וביאורים מאת יחיאל גרשון גרוסברג. תשע"ט. 7, [4], רכד ע'.
הערות חלק ד עותק 2 בצלום.
תיאור 9 כר' (כרך א-ט) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012001500205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?