חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר נטעי גבריאל - דיני ומנהגי חג הפסח / אספתי וביארתי ... גבריאל ציננער.
מהדורה חלק א-ג.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין, נ.י : CONG. NITEI GAVRIEL
שנה תשנ"א-תשנ"ו
הערת תוכן ותקציר התוכן: חלק א. מכיל הלכות שלשים יום קודם החג, מנהגי חודש ניסן, ברכת אילנות, בדיקה, ביטול, מכירה, ביעור, שריפה ותערובות, חמץ, רפואה בפסח, הגעלת כלים ובסופו נספח איזה תשובות. רפה, [1] ע'.
חלק ב. מכיל הלכות אפיית מצות והמסתעף, מצות מצוה בער"פ, הפרשת חלה, מצות שרויה, זהירות במאכלי פסח, ער"פ, תפלת מנחה, מעריב, הלל, ליל הסדר, תפלת טל, סעודת יו"ט, ליל שני, ספירת העומר בליל הסדר ובסופו נספח ציורים במנהגי הקערה. תנג, [15] ע'.
חלק ג. הלכות פסח: ימים אחרונים של פסח, ספירת העומר- ל"ג בעומר - מכיל דיני ומנהגי יו"ט שני של פסח, איסור חדש, שביעי אחרון של פסח, ספירת העומר, תענית בה"ב, ימי הספירה, פסח שני, ל"ג בעומר, תגלחת הילדים, הליכתם לחדר, התחלת לימוד חומש.
תיאור 3 כרכים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011922670205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?