קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

כותר היכל רש"י : מכיל ... בסדר אלף בית את חדושי רש"י וצרופיו הלשוניים, פרושיו למלים ולבטויים ... כלליו ... מדרשיו ... דרכי סגנונו ... מקורותיו ורבותיו מלוקט מתוך פירוש רש"י למקרא ולתלמוד בבלי, וכן מתשובותיו וסליחותיו, על פי השואה של ... דפוסים ... וגם ... כתבי-יד / ערוך ... על ידי יצחק אבינרי.
כותרים נוספים מלון פרושי רש"י
On verso of t.p.: Heichal Rashi : encyclopedia in five volumes, containing alphabeticaly all that Rashi created in the field of language and exegesis / Edited by Isaac Avinery.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : י. אבינרי
שנה ת"ש-תש"ך
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך א. מבוא, חדושים, צרופים.
כרך ב. מלון פרושי רש"י.
כרך ג. דקדוקי רש"י, באר יצחקי.
כרך ד. היקש, פתגמים, מדרשים, סגנון, מין ומספר.
עותק נוסף במיקרופיש 1180 MIC ממרכז התעוד הבינלאמי בשויץ (כרך א בלבד).
הערות שער נוסף בלועזית.
בחלק מהעותקים, בכרך ב, השם "היכל רש"י" אינו מופיע.
תיאור 4 כרכים (כרך א-ד) : איורים.
שפה עברית
מספר מערכת 990011641430205171
קישורים טקסט מלא

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?