חזרה לתוצאות החיפוש

כותר סדר הקרבנות לשלש עשרה מדות : לקרות בצבור ... ביום ... השמיני לימי התשובה ... עם קיצור הדינים מספר מצות השם ... ע"י ... מוהר"ר צבי אלימלך מדינאב ... / הוצאתי לאור גם לקטתי וסדרתי ... חיים קנאללער מפרעמישלא ...
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קנולר, חיים בן דוד, 1847-1927
מוציא לאור ירושלים : ישיבת תולדות אהרן
שנה תש"ן
סוגה Miscellaneous prayers (Jewish liturgy)
הערות בשער: פרזעמישל תרמ"ח. דפוס צילום של הוצאה זו.
יצא עמו: סדר הקפות לשמ"ע ולשמח"ת, עם שער מיוחד.
תיאור כ ד'
20 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011581210205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?