חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שאלות ותשובות חזון למועד / ... אשר השבתי לשואלי בשנות ראינו רעה בענינים שונים ... חובר ... ממקורות ... מש"ם ופוסקים ושו"ת גדולי האחרונים מאתי ... מרדכי דוב בהר"ר יצחק איידעלבערג ...
יצא לאור מחדש ע"י בני המחבר.
מוציא לאור חיפה : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשל"ו
הערות בשער גם: ביאליסטאק תרפ"ג. דפוס צילום מוקטן של הוצאה זו.
יצאו עמו ספריו: ס' חזון למועד בהוצאת ביאליסטאק תרפ"ג וכן ס' חזון למועד חלק ג בהוצאת פיעטרקוב תרצ"א, בצילום
תיאור כד, כב ד', [5], רפז, [1] ע'
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011522980205171
קישורים לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?