חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

פירוש כתב יד לעבודה ליום כיפור " אתה כוננת עולם ברב חסד" ליוסי בן יוסי/ אדלר יעקב ; בקשה אישית לא ידועה לרבינו זרחיה הלוי/ מיזליש יצחק ; " בוחן לבות יועץ ומי יפר" - קרובה לפרשת פרה לר' ברכיה/ בר תקוה בנימין ; שירי שבח לר' יוסף הירושלמי/ רצהבי יהודה ; קטע של מקאמה מפרי עטו של יוסף בן תנחום הירושלמי/ שי הדסה ; שירי ר' ישראל נג'ארה מ" שארית ישראל"/ מירסקי אהרן ; שמונה פיוטי " מוחרך" לשבת חתונה למנדיל אביזמרה/ חזן אפרים ; לדמותו של שמואל ויטאל לפי איגרת שירה של משה יהודה עבאס/ ולנשטיין מאיר

כותר פרקי שירה : מגנזי השירה והפיוט של קהילות ישראל / בעריכת יהודית דישון, אפרים חזן.
כותרים נוספים On the verso of t.p.: Pirkei Shira : From the hidden treasures of Jewish Poetry.
מקום קשור Ramat Gan (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים חזן, אפרים, 1943-
מוציא לאור רמת גן : אוניברסיטת בר-אילן - המחלקה לספרות עם ישראל ע"ש יוסף ונחום ברמן
שנה תש"ן-תשס"ט 1990-2008
תיאור 4 כר' ([א]-ד) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9652261491 (V.1)
ISBN965226248X (V.3)
ISBN9789652263599 (V.4)
מספר מערכת 990011439890205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
פרקי שירה : מגנזי השירה והפיוט של קהילות ישראל / בעריכת יהודית דישון, אפרים חזן – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?