חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר קונטרס ליקוטי הרשב"ש / מאת הרב שלמה צבי בן ... שמעון ... [גרינבוים].
כותרים נוספים קונטרס לקוטי הרשב"ש
לקוטי הרשב"ש
מקום קשור New York (N.Y.),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גרינבוים, שלמה צבי
מוציא לאור ניו-יורק? : שלמה צבי בן דבורה
שנה תשמ"ז-תשס"ה
הערת תוכן ותקציר [1]. על פרשיות בראשית-נח. [תשנ"-]. 26 ע'.
[1א]. על פרשת בראשית-נח. לכבוד שמחת חנוכת בית המדרש והכנסת ספר תורה להישיבה באשדוד ... שתתקיים ביום ב כד תשרי תשמ"ז ... 30 ע'.
[2]. על פרשיות נח - לך לך : לכבוד חגיגת הכנסת ספר תורה ולכבוד חנוכת הבית של המבוא (לובי) להמוסדות דחסידי גור ע"ש בית ישראל באשדוד, שתתקיים ביום ב פרשת לך לך ג לח' חשון תשנ"א ... 24 ע'.
[4]. על פרשת חיי שרה תולדות : לכבוד הועידה הארצית ה-67 של אגודת ישראל בארצות הברית ... כה-כח חשון תש"ן ולזכרון יומא דהילולא של כ"ת הורי ... שנהרגו ... על ידי הנאצים ... 30, [2] ע'.
[5]. על פרשיות ויצא וישלח ועניני נישואין ושבע ברכות. לרגל שמחת נישואין ... של נכדי ... יהודה ארי' ליב גרינבוים בן לבני ... ר' שמעון ... ולכבוד ועידה הארצית ה-71 של אגודת ישראל בארצות הברית ... כז-ל חשון תשנ"ד. 36 ע'.
[5א]. על פרשיות ויצא וישלח לכבוד עליה לתורה של החתן ... שלמה צבי בן אדמו"ר שליט"א ... ולכבוד הועידה הארצית ה 79 של אגודת ישראל בארצות הברית. [תשס"ב]. 64 ע'.
[6]. על פרשיות וישלח-וישב : לכבוד הועידה הארצית דאגודת ישראל בארצות הברית לרגל חגיגת שמונים להתייסדות אגודת ישראל העולמית. 20, 3-14, 21-38 ע'.
[7]. על פרשת וישב, מקץ, ויגש, ויחי : לכבוד הועידה הארצית של אגודת ישראל בארצות הברית שתתקיים יח-כא כסלו תשד"מ ... 34 ע'.
[10]. על פרשת בא. 26 ע'.
[14]. על פרשיות תרומה - תצוה. לזכרון יומא דהילולא של ... רבי ישראל מגור. [תשמ"ט?]. 26 ע'.
[20]. על פרשת ויקהל - פרשת שקלים, פרשת פקודי, פרשת ויקרא - פרשת זכור. לזכרון יומא דהילולא של ... רבי ישראל אלתר מגור. [תשמ"ט]. 30 ע'.
[33]. על חג השבועות. פרשת נשא ופרשת בהעלותך. לכבוד ולזכרון יומא דהילולא החמישים ושבע שנים של ... רבי אברהם מרדכי ... מגור (אמרי אמת). [תשס"ה]. 46 ע'.
[38]. על פרשיות קרח-קחת. לרגל שמחת נישואין ושבע ברכות של החתן חיים מיכאל גרינבוים, והכלה מרת ליאורה חנה רוזא, שתתקיים באולמי מלון בונבנטור הילטון, מאנטריאל, קנדה. 26 ע'.
הערות לקט דברי תורה מרבנים שונים בצילום ממקורות שונים.
שער מעטפת.
תיאור 11 כר' ([2-1, 6-4, 7, 10, 20, 33]) : פורטרטים
26 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011422250205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?