חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר נר ישראל : לקט דברי תורה ואמרי קודש / אשר יצאו מפה ... רבנו ישראל מריזין ...
העורך והמלקט והמו"ל חיים דוב שטערן.
מהדורה חלק (א)-ו.
מקום קשור Bene Brak (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שטרן, חיים דב
מוציא לאור בני-ברק : ח"ד שטערן
שנה תשל"ח-תשנ"ד
הערת תוכן ותקציר התוכן: חלק א. על תנ"ך, תפלה, מועדים ומאמרי חז"ל. -- חלק ב. ספורים ומגלת יוחסין. חלק ג: אמרי קודש -- חלק ד: ספורים א. -- חלק ה. ספורים חלק ב. -- חלק ו. ובו שני חלקים א. מגילת יוחסין, ב. רבותינו סיפרו לנו.
הערות באוסף שלום ח"ב-ח"ו בלבד
תיאור 6 כר'
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 3502.1
מספר מערכת 990011352240205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?