חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ניצני הריאליזם בסיפורת העברית : (קובץ סיפורים) / ההדיר והוסיף מבוא והערות יוסף אבן.
כותרים נוספים נצני הראליזם בספרת העברית
מהדורה כרך א-ב.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : מוסד ביאליק
שנה תשל"ג 1972-תשנ"ג 1993
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך א: מגיבורי ישראל/ראובן בריינין -- העגונה/יצחק גוידא -- במי האשם/זפר"ן (ז. פרידקין: -- מאיר בעל-העגלה/י.ל. אבן-ספיר <ספירשטיין) -- מעשה בשתי אחיות/ בן-אביגדור <א.ל. שלקוביץ>.
כרך ב. בת החסיד/עזרא גולדין -- גבר לא-יצלח/אברהם זינגר -- שני בתים/משה אלעזר אייזנשטט -- לפנים/נתן נטע סמואלי -- האילמת/יצחק ליבוש פרץ -- בצל הכסף/אלכסנדר זיסקינד רבינוביץ -- ברוך ה' ואעשיר/עזריאל נתן פרנק -- בן-אביגדור/אל חובבי שפת עבר
הערות חלק ב: ההדירו והוסיפו מבוא והערות יוסף אבן, יצחק בן-מרדכי.
224-4(1)
כולל ביבליוגרפיה.
סדרה ספריית דורות
40, 63
תיאור 2 כר'
19 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010919970205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?