חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר פרי ציון : כולל משא ומתן ביאורים והערות ופלפולים ... על הרבה ענינים ... / ראובן יצחק בן ... בן ציון בלומינג ...
מקום קשור Monsey (N.Y.)-place of publication
מוציא לאור מאנסי, נוא יארק : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשמ"א 1981-תשס"ט 2009
הערת תוכן ותקציר [א]. בעיניני מועד ושו"ע או"ח ו... במסכת סוכה ...
ב. במסכת גיטין, במסכת סוטה ובמסכת חולין. תשמ"ט 1989.
חלק שלישי. במסכת בבא מציעא ובמסכת בבא בתרא. עם חלק של שיחות ומאמרים על פרשיות השבוע ומועדי השנה. תשנ"ח. 12 עמודים לא ממוספרים, רנב עמודים, 7 עמודים לא ממוספרים.
ד. בהלכות ברכות, ובפרק ערבי פסחים, ובחדש תשרי ועוד. תשס"ה 2005.
ה. בדף על דף במסכת בבא קמא, ובמסכת בבא בתרא ובדברי רבותינו ... תשס"ט 2009.
תיאור 5 כרכים (חלק [א]-ה) : פקסימיל
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010897080205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?