חזרה לתוצאות החיפוש

"עמידת המעטים נגד הרבים, אהבת איש ישראל לארצו, מעינות הגבורה הפלאית - מה רבה ההקבלה בין ימינו וימי המכבים. ביד אמן מעביר המחבר לנגד עינינו את תקופת המכבים, את בני מתתיהו בהוד-עמידתם, את עם עובדי-האדמה הלומד לתפוש נשק ומפליא להכות באויב, את שיטות מלמת-החירות היהודית; הוא מעביר את הנסים מתחום האמונה המפשטת אל תחום הבינה וההכרח, אגב ניתוח משטרם של יהודה, יוון ורומא." -- מהכריכה האחורית.

כותר אחי, גיבורי התהילה / הווארד פאסט
עברית - רות ליבנית.
כותרים נוספים My Glorious Brothers. Hebrew
אחי, גבורי התהלה
מהדורה מהדורה רביעית.
מקום קשור Merhavya (Israel: Kibbutz)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לבנית, רות, 1917-2003 (מתרגם)
מוציא לאור מרחביה : ספרית פועלים
שנה 1956
סדרה לכל
תיאור 249, [1] ע'
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010849870205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?