חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר מלכה של תורה : על פרוש רש"י על התורה, ושני באורים בו ... דרך המלך, עמק המלך ... / לקטתי וסדרתי ... ישעי' בלאאמו"ר ... רבי שמואל דייטש.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שלמה בן יצחק, (רש"י), 1040-1105.
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשמ"ב-תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר א. בראשית-תולדות. תשמ"ב. תמח ע'.
ב. ויצא-ויחי. תשמ"ג. תקיב ע'.
ג. שמות-יתרו. תשמ"ו. תצז ע'.
ה. ויקרא-תזר"ע. תשמ"ט. תלו ע'.
ו. מצורע-בחקתי. תש"ן. תרכח ע'.
ז. במדבר-קרח. תשנ"ב. תקס ע'.
הערות עם הפנים.
תיאור 6 כר' (חלק א-ג, ה-ז)
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010719950205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?